Video Çekimi ve Prodüksiyon

Video içerik, oluşturulması en zor ancak dönüşleri de en hızlı alan dijital işlerden biridir. Tanıtım filmleri, ürün çekimleri, reklam kampanyalarını kapsayan video prodüksiyonu, kullanılan araçlar ve ortaya çıkan çekimlerin birleştirilmesi aşamasında profesyonelliğe ihtiyaç duyar. Gökhan Kopuz Prodüksiyon, video prodüksiyon şirketi olarak kreatif ekibi, modern görüşü, güncel ekipmanları ile firmalar için kaliteli projeler üretmektedir.

Hem çekimlerini hem de kurgu ve montajlarını da üstlenen ekibimiz, ortaya herkesi memnun edecek bir iş çıkması için gece gündüz durmaksızın çalışmaktadır. Video birleştirme, düzenleme konularında profesyonel bir eğitim almış kişilerden oluşan video edit ekibimiz, video çekimlerinde kullanılan cihazların kullanımı konusunda eğitimli çekim ekibimiz video prodüksiyon ajansları tarafından verilen kaliteli hizmeti Eskişehirlilerin hizmetine sunmaktadır.

İlgi çekici karelerin titizlikle birleştirildiği stüdyomuzdan çıkan ve her mecrada göğsünüzü gere gere yayınlayacağınız  tanıtım filmi için siz de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.