Sosyal Medya Danışmanlığı

Her gün milyonlarca insanın gününün büyük çoğunluğunu geçirdiği sosyal medya hesapları kullanırken işletmelerin de bu platforma katılması kaçınılmaz hale geldi. Hizmetlerini, ürünlerini bu mecradan anlatmak isteyen firmalar ise bu görevi profesyonellere teslim ederek başarılı bir pazarlama stratejisinin kapılarını aralamış oldu. Gökhan Kopuz Prodüksiyon’da hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz mesajların en kolay iletim yolu olan sosyal medya kullanımı konusunda iş ortaklarının en önemli dayanağı olmayı başarmış bir firmadır.

Firmamız, sosyal  medyada adımlar atmadan önce işletmenizi en doğru şekilde analiz ederek, öncelikle doğru bir plan belirlemektedir. Ardından bu Plan dahilinde rakiplerinizi titizlikle inceleyerek varlık göstermeye başlamaktadır. Dijital dünyadaki stratejilerinizi birlikte belirliyor, destekleyici çalışmalarla sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

Potansiyel müşteriler ve rakiplerle sürekli olarak etkileşimde kalabilmenizi sağlayan sosyal medyada profesyonel bir sosyal medya yöneticiliği hizmeti almak sizi her zaman öne çıkaracaktır. Kullandığımız size özel grafikler, özgün içerikler ve dikkat çekici başlıklarla potansiyel kitlelere Facebook, Instagram, Linkedin,  Yutube gibi her mecradan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya yöneticiliği gibi özellikle son yıllarda sürekli yükselen bir meslek grubunda başarısını gösteren Gökhan Kopuz Prodüksiyon, haftalık, aylık, yıllık raporlarıyla iş ortaklarını da sürece dahil etmektedir.

Eskişehir’de her biri alanında uzmanlaşmış ekibimizle markanızı ve işletmenizi sahipleniyoruz

Var olan tüm takipçilerinizin sorumluluğunu üzerimize alıyor, yenilerinin kazandırılması için çalışmalarımızı özenle yapıyoruz.

Paylaşımları tasarımından içeriklerine kadar özgün bir şekilde oluşturuyor, markanızı doğru lanse ediyoruz.

Yalnızca paylaşım yapmıyor, gelen etkileşimlere dönüş sağlıyor, doğru iletişim kanallarını izliyoruz.

Büyüyen markanızın destekçisiyiz.